Için basit anahtar lüks yat kiralama örtüsünü

Izdivaç teklifi coşkuınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde dört dörtlük şekilde planlanmış farklı paketler önererek, oflaz bir şekilde teklifinizi görüntülemek üzere birgeniş almaşık sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Ayırtma yapmış oldurmanızın peşi sıra, dolaşma bedelinin yarısı ön ödeme olarak almakta ve geri mütebaki meblağ en geç tur gündüzü yatta ödenmektedir.

Yatağan adlı ufak tefek teknesiyle Gökova’yı koy koy dolaşmış Cevat Şakir Kabaağaçlı evet da nam-ı gayrı Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör de öl, derler. Nanay A hayatım; Bodrum kenarlarını gör ve yaşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Kursak, adalar ve yüzme turları derunin yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları mevlit ruzü partisi veya yatta romantik akşam yiyecekği kabilinden biryoğun şekilde organize edebilirsiniz.

Sevdiklerinize yatta sürpriz bir tevellüt sıraü yapabilir ve doğum tarihü sürprizinizi havai makbuzek, lazer gösterisi, yanardağ ışık gösterisi, fasıl, şampanya patlatılması, DJ performans, uçan balon alternatifleri ile zenginleştirebilir, sevdiğinize unutulmaz bir doğum ruzü yaşatabilirsiniz.

Asya ve Avrupa kıtasının buluşma noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta teehhül teklifi organizasyonu oku hazırlayacağız.

İsterseniz Adalar’da inip burada mevsim geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara dönüştsemere.

Tadil talepleriniz ise yatın bulunan izlenceına gereğince değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 tarih kalaya denli ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz kucakin en mutabık yatı seçmek derunin, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik iaşe turunuzu yaparken ziftlenmek servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız domestik ispirto yahut alkolsüz yürekecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı kabilinden çok adetda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu koca başı: 80TL

Karı yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi yolculuk tatilin en özgür ve keyifli seçeneğidir.

Yat düzenleme tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme meblağı iadeli edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı iadeli edilir.

Farklı eder ve bağırsakeriklerdeki yatta izdivaç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta henüz farklı bir kurum hazırlamak isterseniz bile tekrar bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Bu dolaşma ile kaynak İstanbul’un dünyaca ünlü Kursak şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar tutmak bağırsakin özel bir rota izleyecek ve gani bol gösterici çekme imkanınız olacak. Osmanlı link Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un zamanı yalıları, tarihi nısıfmada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere asırlara şahitlik etmiş onlarca esere en balkı bölümüktükleri yerden bakacaksınız.

Dilerseniz bizlere benzeyen ile de ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Andıran adresimiz: info@suyat.com.tr

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Için basit anahtar lüks yat kiralama örtüsünü”

Leave a Reply

Gravatar